Müşteri Memnuniyeti

Önceleri bir çok çekincem vardı, IPL Venüs Etiler hizmet vermeye başladığından beri bir çok arkadaşımdan adını sık sık duymaya başladım. Şimdi kaşlarımdan çok memnunum. Doğal görünümlü mükemmel kaşlar istiyorsanız adresiniz belli.

Mine Şenkal . Microblading

Bir çok diyet ve spor hedeflediğiniz yerleri yakmak yerine sizi farkı sonuçlara götürebiliyor. IPL Venüs'le tanışınca bu sorunu profesyönellerine bırakmak gerektiğinin ne kadar doğru bir karar olduğunu anlıyorsunuz.

Zeynep Cahide Heparı . Bölgesel İncelme

Sizleri tanımak ve profesyonel ellerde güzelleşmek ayrıcalıklı hissettiriyor. IPL Venus güzelliğinin değerini bilen herkes için tartışmasız tek adres. Kaşlarımdan çok memnunum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Ece Kaya . Microblading

Bana bu güne kadar dakikalar içerisinde güven verebilen tek yer. IPL Venüs'te işlerinin uzmanı olduklarını, sonucu görmeden anlayabiliyorsunuz. Uygulama bittiğinde doğru yere geldiğinizi bir kez daha anlıyorsunuz. Teşekkürler...

Şeyda Uzunlar . İpek Kirpik

İpek kirpik çalışması çok dikkat ve özen gösterilmesi gereken bir çalışma. IPL Venüs'ün dikkat ve özen konusunda doğru adres olduğunu adını sıklıkla duymaya başladığımda anlamıştım. Sonuç beklediğimden de iyi oldu.

Şule Candan . İpek Kirpik

Herkes epilasyonun nasıl zahmetli bir iş olduğunu bilir. IPL Venüs'te yeni teknoloji olan SHR sayesinde ağrısız, acısız ve zahmetsiz kalıcı bir şekilde sonuca gitmek gerçekten de mutluluk verici. Teşekkür ediyorum.

Aydan Işıksaçar . SHR (Süper Hair Removal)Merak ettikleriniz için hemen arayabilirsiniz. +90 (541) 240 5152