IPL VENÜS ETİLER 
birol

TEKNİK SERVİS

IPL-SHR cihazlarımızın kalite sınıfındaki bütün yatırım ürünleri için mükemmel servis hizmetleri en üst öneme sahiptir. Son derece nadiren yaşansa da asla ihtimal dışı tutulamayacak olan teknik sorunların meydana gelmesi halinde, hızlı ve etkili yardım sunulabilmelidir. IPL VENUS şirketinin Almanya'da iyi donanımlı bir teknik servisi ve eğitimli teknik personeli bulunmaktadır. Servis hizmeti sadece acil durumlarda ve garanti hallerinde değil, lamba değişimi gibi normal teknik hizmetlere ihtiyaç duyulması halinde de verilmektedir. Üreticinin servis hizmeti ve maliyetler hususunda sorun çıkarması halinde farklı marka cihazlara yönelik onarım hizmetleri de sunmaktayız.

Sattığımız bütün cihazlar iki yıllık yasal garanti (lamba gibi aşınmaya tabi parçalar hariç olmak üzere) kapsamında bulunmaktadır. Arzu edilmesi halinde garanti süresi beş yıla da uzatılabilir. Bu ilave hizmet satış sözleşmesine eklenebilir. Toplu bir meblağ karşılığında ilaveten üç yıllık bir süre için onarım ve servis masrafları riskinden muaf tutulursunuz. Müşterilerin beklentisi doğrultusunda güvenilir ve güvenli bir servis hizmetini hızlı bir şekilde sağlayabilmek için, en önemli yedek parçaların, yapı gruplarının ve platinlerin teknik servisimizde hazır bulundurulması zorunludur. Bu maliyetli bir uygulama olsa da, hızlı işlem yapabilmek amacıyla müşterilerimiz bakımından vazgeçilemez bir uygulamadır. Cihazlarımızın ve yedek parçalarımızın üretiminde sadece yüksek kalitede Japon, Amerikan veya Alman menşeli seçilmiş ürünler kullanılmaktadır. Bu ön eleme sayesinde arıza riski minimize edilmektedir.

birol
birol

Teknik personelimiz, cihazların detay geliştirme aşamasına müdahil olduklarından dolayı bütün cihaz modellerini tüm ayrıntılarıyla tanımaktadırlar. Olası arıza veya teknik aksaklık riski bu sayede cihazların daha tasarım ve üretim aşamasında minimize edilmektedir. Gerçekleşen hasara göre onarım doğrudan cihazın bulunduğu yerde gerçekleştirilir. Bu sayede cihazın zahmetli koşullar altında nakli engellenmiş olmaktadır. Çoğu zaman sadece yapı grupları komple değiştirilmekte, asıl hata tespiti ve parça onarımı daha sonra atölyede gerçekleştirilmektedir - bu esnada siz çoktan müşterilerinize hizmet vermeye başlamış oluyorsunuz.Merak ettikleriniz için hemen arayabilirsiniz. +90 (541) 240 5152